konsept

DOĞAYI SEV, ONUNLA YAŞA!

Helmann CarpeDiem, Antalya Döşemealtı’nın hiçbir noktasında bulamayacağınız, benzersiz bir konuma sahip. Çam ormanları ile çevrili ve yalnızca doğanın sesini duyacağınız bu ortam, kuş evleri, yürüyüş parkurları ve hobi alanları ile kuşatılmış durumda. Avrupa standartlarındaki teknik özellikleri sebebiyle uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor. Söz konusu teknik özelliklerin yanına Helmann Construction’ın estetik değerleri de eklenince, ortaya Helmann CarpeDiem villaları çıkıyor.

Helmann CarpeDiem ile baktığınız her yerde sizin için yaratılmış olan yaşam alanını, çam ormanlarını ve doğayı görür, içindeki yaşamı hissedebilirsiniz. Çam ormanlarında ailenizle birlikte uzun yürüyüşlere çıkabilir, dilerseniz ormanın içinde kaybolarak kendinizi alabildiğine özgür hissedebilirsiniz. Yenilenebilir, sürdürülebilir ve daha yaşanılır bir hayat inşa eden Helmann CarpeDiem ile kendi elektriğinizi üreterek doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

huzur
N E S W

DOĞA İLE BÜTÜNLEŞİN!

Helmann CarpeDiem, Antalya Döşemealtı’nda, alabildiğine geniş bir ormanlık alanda konumlanmıştır. Yaşam alanını çevreleyen ormanlık bölge, siz orada bulunduğunuz sürece korunacak, bölgenin eşsiz habitatı size ve doğada bulunan tüm hayvan dostlarımıza ev sahipliği yapmaya devam edecektir.

CarpeDiem villalarında her bir villa için güneşten aldığı enerjiyi elektrik enerjisine çeviren solar paneller kullanılmıştır. İstenildiği takdirde panel sayısı çoğaltılarak daha da fazla elektrik üretimi sağlanabilmektedir.

Doğadan gelen doğaya gider. Yağan yağmur sularını depolayan bir ekosistem ile geri dönüşümü sağlanmaktadır. Bu sayede bahçe / peyzaj sulamaları için doğadan topladıklarımızı doğaya iade ediyoruz.

CarpeDiem atık politikasında, atıkların ayrıştırılarak, geri dönüşümü sağlanmaktadır. Bu sayede çöp atmıyor, doğaya ve insanlığa geri dönüşümde katkıda bulunuyor olacaksınız.

Helmann çevreci yaklaşımı ile küçük dostlarımızı her daim düşünüyoruz. Atık yönetimi ile sokak hayvanlarını aynı zamanda besleyebileceksiniz. CarpeDiem çevresinde Helmann tarafından inşaa edilmiş kuş evleriyle hem kuşları koruyoruz, hem de küçük dostlarımızın cıvıltıları ile huzurumuzu taçlandırıyoruz.

HKS & TEKNOLOJİ

Helmann Kalite Standartları, hayatın daha yaşanılır kılınması adına tasarlanmış projeleri ve söz konusu projelerin hayal edildiği şekliyle hayata geçirilmesi süreçlerini temsil eder. Alanında uzman ve deneyimli olan, amacı var olanın bir benzerini yaratmak değil, yenilikçi ve daha konforlu tasarımlar yaratmak olan mimar ve mühendisler, Helmann Kalite Standartları ile birlikte ortaya bir değer koyar. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak yaratılan birinci sınıf projelerde, Helmann Kalite Standartları inovasyonu kalıcı kılar ve teknoloji dünyasını yakından takip ederek tüm gelişmeleri tasarım ve yaratım süreçlerine dahil eder. Helmann Kalite Standartları doğaya dost bir bakışı, kusursuz işçiliği ve daha yaşanılır bir hayat misyonunu benimser.

Akıllı ev sistemleri hayatınızı kolaylaştırmakla birlikte, aklınızın evinizde kalmasının da önüne geçiyor. Evinizin sıcaklığını siz daha oraya varmadan istediğiniz dereceye ayarlayabilir, aydınlatmalaları kontrol edebilir ve evinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz. Modüler yapıları sebebiyle akıllı ev sistemlerinden istenmeyen özellikler çıkarılabiliyor ve başka özellikler eklenebiliyor. Helmann CarpeDiem villaları uzaktan kontrol edilebiliyor olması sebebiyle enerji israfının önüne geçiyor.

Helmann CarpeDiem villaları, 7/24 kamera sistemleri ve güvenlik personelleri tarafından korunur.

Hem ailenizin, hem de hayvan dostlarınızın güvenliği için endişe etmenize gerek kalmaz.

Helmann CarpeDiem villaları size sorunsuz, keyifli ve güvenli bir yaşam deneyimini garanti eder.

Biz sizi arayalım

Görüşme talepleriniz için bize yazın, en kısa sürede sizi arayalım!
formfooter
×